Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ecetes hüvelyöblítés vagy...

Ecetes hüvelyöblítés vagy natúr joghurtos tampon?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 23:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

hulye vagy?

ha beteg vagy, menj orvoshoz, ha megelozesre lenne, akkor meg patikaba

2013. okt. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
93%
izzó c4...
2013. okt. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Én a Cloroxot javaslom.
2013. okt. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

Jézus Isten. Még a joghurtot csak-csak megértem, merthogy abban is baktériumok vannak, és ezért sok biológiából nem túl képzett nő azt hiheti, hogy jó. De hogy ezt az ecetet honnan szedték???


Menj orvoshoz, ha meg akarsz gyógyulni.

2013. okt. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyébként patikában kapható tejsav, tisztán. Szintén patikában kapható egy csomó olyan készítmény, ami a szükséges baktériumokat tartalmazza. Miért nem jó ez? Miért kell helyette a biohívőknek a bifidus essensist tömni a punciba? Érthetetlen a számomra... :(
2013. okt. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ecet???? Ekkora baromságot még nem hallottam! A joghurt pedig ártani nem használ. Egy csomó tejsavas,lactobacillusos készítmény van a patikában,azok valók oda.
2013. okt. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem baromság, régi időkben, amikor még nem volt ennyi gombaellenes szer, a nőgyógyászok egy enyhén ecetes hüvelyöblítést ajánlottak.

Egyébként orvos válaszol rovatban is olvahatsz róla:

[link]

2013. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Sok hülye választ hagyd figyelmen kívűl.

Nekem orvos ajánlotta a Yoghurtos (nem kefíres!) tampont.

2013. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Régi időkben a petróleum még szerepelt a gyógyszerkönyvben.

Szóval attól, hogy egyvalaki ajánlja, és hogy régen így volt, még nem biztos, hogy értelmes. A nőgyógyászok ma nagy többségben nem ajánlják úgy általánosságban a hüvelyöblítést sem egyáltalán, mert egész egyszerűen kimossa a jó bacikat is, és aztán növesztheted vissza. Szóval... nem tudom. Persze majd a kérdező eldönti, és maximum mosogatja magának ecettel, de én nem tenném.

2013. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Így van. Régen minden másképp működött,amiről kiderült,hogy nem igazán egészséges,de akkor csak ez volt. Elmentek a javasasszonyhoz,aki ajánlott ezt-azt,aztán vagy használt vagy nem.
2013. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!