Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet így valami bajon? :Slent

Lehet így valami bajon? :Slent

Figyelt kérdés

ma felmentünk pestre, ahol elmentem mosdóba. a csap eléggé gáz volt, bevallom, nem tudtam hogyan kell használni (a nedves kéztörlőt meg otthonhagytam).:SS így kézmosás nélkül cseréltem tampont. előtte papírzsepire köptem és azzal megtörölgettem az ujjaimat, h azért mégis hátha használ vmit..:S

lehet ettől vmi bajom, h nem mostam kezet?? a tamponnak csak a legalsó részét, ahol a fonal van ott fogtam meg. köszi a normális válaszokat! 18L



2013. okt. 22. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon óvatos voltál!
2013. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se.
2013. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De bizony lehet tőle bajod, ha a normálflórád épp nincs a helyzet magaslatán, simán. Tudod, hogy hány kórokozó fér meg az ujjad hegyén? Bőven elég ahhoz, hogy fertőzést okozzon. Az ember szája sem kifejezetten tiszta dolog. Ettől függetlenül persze normális esetben megvédenek majd a "jó" baktériumaid, de azért vigyázz máskor, ha tudsz! (Gondolom amúgy se akarod szokássá tenni ezt.)
2013. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!