Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abba hagyása...

Fogamzásgátló abba hagyása után mikre számíthatok?

Figyelt kérdés

5 és fél éve szedek fog.gátlókat, 4 évig Mercilon-t, utána ugyan ilyen összetevőjű Novynett-et és most 6 hónapja kb a Symancia-t.

Kezdem érezni, hogy a szervezetem besokalt, nem tudom máshogy megfogalmazni. Vérnyomásom megőrült, a gyógyszerváltás is azért kellett mert a vérzésem is kezdett felborulni. Jobban görcsölök és többet fáj a fejem is.

Teherbe nem akarok esni, csak abba hagynám.

Milyen mellékhatásokra számíthatok? Ti miket tapasztaltatok? Menzeszem a gyógyszer előtt is az első óta, mindig rendszeres és pontos volt.

Éppen szüneten vagyok, utána nem váltom ki az új dobozt.

Olvastam cikkeket az abba hagyásról de személyes tapasztalatok is érdekelnének.

Segítsetek!



2013. okt. 24. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyéni. Van, akinek az égvilágon semmi problémája nem lesz utána, szépen helyreáll a ciklusa és ennyi.

Van, akinek előjönnek a pattanásai, zsírosodik a bőre, meghízik, rendszertelen lesz a ciklusa stb.

Majd kiderül.

2013. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
gyógyszer előtt 47 kg voltam, 5 és fél év alatt feljött 10 kg, ennél többet remélem nem hízok :)
2013. okt. 24. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!