Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fogamzásgátló mellett...

Ha fogamzásgátló mellett lettem terhes milyen plusz vizsgálatokra számíthatok?

Figyelt kérdés
Egyébként örülünk a babónak :)
2013. szept. 4. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi plusz nem lesz. Megy a terhesgondozás a maga menetében. Gratulálok!
2013. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 gyilokcica ***** válasza:
Semmilyenre. Nem számít, hogy szedted-e, nem káros a babára. Mit szedtél, ha megkérdezhetem?:)
2013. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Corenelle-t szedtem.

Attól féltem csinálnak valami mintavételt (szövet, víz vagy egyébre gondoltam)

És abban megtudtok nyugtatni hogy egészséges babák születtek a fogamzás gátló mellett is? Ettől nagyon félek. Két vetélésen is túl vagyok még a fogi előttről. Ezért gondoltam, hogy akkor nem is adunk esélyt egy harmadiknak. De nem növeli az esélyt a vetélésre???

2013. szept. 4. 16:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia, én is Corenellet szedek és bevallom sokszor parázok, hogy vajon tuti véd e a bogyó. 22 éves leszek és hát még nem akarunk babát, ezért is szedem, de nem hagyom a páromnak, hogy belém élvezzen, mert még így is félek, mert ha már jönni akar, akkor ne hormon adagolás közben, én is félteném :( Ha nem vagyok túl indiszkrét, megkérdezhetem hogy kihagytál egy két szemet vagy hogy estél teherbe? A dokim szerint aki rendesen szedi nem lehet terhes, szóval nem értem :-)
2013. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gyilokcica ***** válasza:
Én is Corenelle-t szedek... valahogy éreztem. Asszem íratok fel valami erősebbet. :)
2013. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gyilokcica ***** válasza:
Nekem azt mondta anno a doki, hogy ezek a tabletták már nem ártanak, akár végig lehetne szedni terhesség alatt, csak hát minek. :)
2013. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os: bocs, hogy beleszólok, de szerintem butaság erősebbet iratni, hisz az erősebb károsabb a szervezetre + több mellélhatást is okoz, ezért is irnak manapság alacsony hormontartalmút, hisz nem az a cél, hogy tönkre vágjanak, hanem hogy ne legyél terhes. Attól, hogy valaki terhes lett, te nem hinném, hogy az leszek :) Akkor szoktak erősebbet, ha pl. cysta miatt kell vagy esetleg a köztes vérzés nem múlik és akkor váltanak erősebbre. A gyengébb is véd ugyanúgy (tudtommal)...de ahogy akarod, csak tanács :-)
2013. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gyilokcica ***** válasza:
Már egyszer teherbe estem egy másik mellett (Volina), ezért szülés után felírta ezt... mert hogy ez sokkal jobb... erre már nem a kérdező az első akiről azt hallom, hogy teherbe esett mellette. Jobban megviselne most egy terhesség, mint egy erősebb (mondjuk úgy, inkább biztonságosabb) gyógyszer. :(
2013. szept. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Értem...de azt ne feledd, hogy sokszor oka van annak, ha teherbe esnek tabletta mellett pl antibiotikum, kihagyott szem stb....te rendesen szedted, nem volt hasmenés, hányás, más gyógyszer ? én is félek a terhességtől, ezért is alkalmazunk megszakítást tabletta mellett, igy nyugodt vagyok :-)
2013. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Három, négy napig volt hányás-hasmenésem de nem kaptam rá antibiotikumot. Csak normaflór és diéta.

Nem hagytam ki egy szemet sem, rendszeresen szedtem. Örülünk neki igazából minden adott hozzá és én is már 28 vagyok. Sokat beszélgettünk is róla a férjemmel, de még jövő nyáron el akartunk menni egy nagy külföldi nyaralásra és akkor utána szeretünk volna babát.

2013. szept. 5. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!