Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha felfáztam, és kamillateát...

Ha felfáztam, és kamillateát fecskendezek a hüvelyembe, attól jobb lesz?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 13:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
miben jelenik meg attól függ. Véreset is pisilsz már?
2013. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
folyamatos pisilési inger..és tudom hogy hülye voltam, mert leültem a hideg betonra 2 napja..
2013. okt. 24. 13:49
 3/21 A kérdező kommentje:
sőt..5 percenként pisilek is egy picit..
2013. okt. 24. 13:52
 4/21 anonim ***** válasza:

azt a rohadt... te, nem mondta még senki, hogy nem a hüvelyedből jön a vizelet???

Simán lehet gyulladt a hólyagod, anélkül, hogy más bajod lenne, akkor meg a hüvely kezelése halottnak a csók. A hólyaghurutot kell kezelni. Menj el háziorvoshoz, néz egy vizeletet, ha gennyes, csinál tenyésztést, kapsz ab-t. Ennyi.

2013. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nem is szó szerint a hüvelyembe, csak a "környékére"..nemtudom leirni, mert az megint hülyeség hogyha azt mondom hogy a húgycsövembe...

és ha nem gennyes ? csak megőrülök tőle?....

2013. okt. 24. 13:56
 6/21 anonim ***** válasza:
Gennyes == van benne fehérvérsejt. Ha ilyen tüneteid vannak, akkor biztos lehetsz benne, hogy gennyes. Ahogy az előttem író mondta: orvos, antibiotikum! És még most, mielőtt rámegy a vesédre!
2013. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A kamillatea viszonylag enyhe gyulladáscsökkentő. Jó cucc, de csodát nem kell tőle várni. Az ilyen hólyaghurutok kezelésére tényleg antibiotikum szükséges, és e mellett (!) nagyon sok ivás.
2013. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

a hüvelyedbe felesleges, a húgyhólyagban van a gond, a húgycsövedbe meg úgysem tudsz fecskendezni, legalábbis nem ajánlom, hogy megpróbáld

hogy gennyes-e, azt otthon úgysem tudod megállapítani, tehát irány a doki, ő ír fel megfelelő gyógyszert

ki kell kezelni, mert egy felszálló fertőzéstől a veséid is megbetegedhetnek, az pedig akkor már hosszadalmasabb kezelést igényel

egyébkánt meg lefordítom a kérdésed, hátha így megérted, milyen csacskaságot kérdeztél: be van dugulva az orrom, elmúlik, ha kamillateát iszom?

Másik lyuk, másik szerv...

2013. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%

Eszedbe se jusson...egyrészt ahogy már ellőttem fogalmazták a hüvely és a húgyhólyag két külön helyen van...másrészt a kamilla tuti felborítja a vaginának a enyhén lúgos ph-ját, ami az ottani természetes védelemért felelős. (ha ez megbomlik könnyen kaphatsz el gombás vagy egyéb fertőzéseket)

Ha felfáztál de még nem pisilsz véreset akkor javasolt sok sok tea, esetleg egy kis vörös áfonya kivonat ivása (bár abból azt hiszem tabletta is van) ha komolyabb a helyzet irány az orvos, hogy antibiotikumot írjon fel.

2013. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ne fecskendezd sehova se légyszives...:D

Nem teljesen hülyeség amit írtál... a kamilla gyulladáscsökkentő hatású, minden pisilés után kihűlt, tömény kamillateával mosd meg magad alulról, nem belülről, csak alul, beleáztatsz egy ruhazsebkendőt, vagy bármit,és azzal áttörlöd magad.

Fél literbe 3-4 tasak kamillateát belefőzhetsz.

Minden bugyit vasalj át, a bacikat nem a mosószer,hanem a hő pusztítja el.

Minél több folyadékot igyál, és tőzegáfonyát szedj, 2 nap múlva kutya bajod sem lesz.

27 anyuka :)

2013. okt. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!