Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 napja késik a menzeszem, mi...

5 napja késik a menzeszem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A barátommal augusztusban voltunk együtt, de azóta nem. Augusztusban és szeptemberben meg is jött, szóval terhes tuti nem vagyok.Bízom benne, hogy vigyázott, nehogy a kezéről bekerüljön valami.. Szóval ez a dolog ugy gondolom ki van zárva, de 5 napja késik.

Volt egy kis fertőzésem a nemi szervem környékén, fájt is, de orvosnál nem voltam mert elmúlt. Mi lehet a baj? Ennyi idősen normális, hogy késik? Ez elott ritkán volt ilyen, 11 éves korom óta van meg.

15/L


2013. okt. 24. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ó, hogy a fenében ne lenne normális. Nőgyógyász barátnőmnek azt mondta, hogy van akinek 21 éves koráig áll be rendesen. Húgyúti és egyéb fertőzés erre még rá is segít. Persze elmész nőgyógyászatra első az lesz, hogy terhességi tesztet csináltatnak. Szerintem 7. nap után menj orvoshoz.
2013. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért a 15 év, az korai....
2013. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Stressz? Időjárás? Eléggé szokatlan mostanában.
2013. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!