Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14napja késik a menzeszem!...

Wikesz kérdése:

14napja késik a menzeszem! 3nappal ezelőtt csináltam tesztet ami negatív lett sajnos! Nem védekezünk! Azt hozzá teszem, hogy soha nem szokott késni! Lehetek terhes? Várom a válaszokat! Köszi!

Figyelt kérdés
Késik a menzeszem
2013. aug. 25. 12:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%

Egy tesztet csináltál csak?

Na mindegy, ha pozitív, ha negatív azonnal menj el orvoshoz:

ha terhes vag, akkor azért, hogy minél előbb elkezd a terhesgondozást (már 6-7 hetes is lehetsz).

Ha pedig nem vagy terhes, akkor azért menj, hogy kivizsgáljon. Nehogy valami nagyobb baj legyen.


De esküszöm, nem is értem, hogy 14 napos késéssel mire vársz?

2013. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Gratulálok, 14 napos késéssel védekezés nélkül több mint valószínű hogy terhes vagy! :) Remélem hogy terveztétek a babát....
2013. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Holnap megyek a nőgyògyàszhoz!Nem csak 1tesztet csinàltam,ezèrt nemis értem,hogy mièrt negatívak a tesztek!:( Ennek ellenére lehetek az??
2013. aug. 25. 12:47
 4/18 anonim ***** válasza:
A kérdésem csak az, hogy akartok gyereket? Ha igen, akkor nagy eséllyel lehet örülni :) Ha nem, akkor miért nem védekeztek?
2013. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen, ennek ellenére lehetsz az
2013. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyértelműen akartuk,persze!:)De akkor miért nem mutatja ki a teszt??
2013. aug. 25. 13:50
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Véletlenül se csinálj még egy tesztet!!!

Nőgyógyászhoz meg eszedbe se jusson elmenni!!!!!

2013. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

bnőmnek közel egy hónapot késett, mire csinált tesztet, és pozitív lett, persze ők nem tervezték. mindenképp menj dokihoz, ő tud csak pontosat mondani.

ha pedig sikerült, akkor sok boldogságot és egészséget!:) hány éves vagy egyébként?:)

2013. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
25éves vagyok!:) Igazibòl én nagyon remélem hogy terhes vagyok!:)Mindenképp megyek dokihoz,holnapra kaptam időpontot!A jò kívánságaidat pedig nagyon köszönöm!:)
2013. aug. 25. 15:01
 10/18 anonim ***** válasza:

Jajj de jó lenne akkor...

Mé nem gratulálok, de holnap szólj, hogy mit mondtak!

2013. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!