Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon most mi vár rám, mi a...

Vajon most mi vár rám, mi a következő lépés? P3

Figyelt kérdés

A szokásos éves rákszűrésre mentem július elején. (Ezt nagyon szigorúan betartom minden évben. Egyébként egy gyermekkel, boldog házasságban élő 28 éves vagyok)

Az eredmény P3 lett. Régen sokat küszködtem a fertőzésekkel, de kb. 2 éve semmilyen panaszom nincs. Klion hüvelytablettát használtam 10 napig, majd menstruáció várás, majd újbóli cytologia. Ismét P3 lett.

A dokim szabin, ezért csak nov. 5-én megyek majd.

Aki már járt így, annak mi történt ezután????

Semmi panasz nincs, nem értem az okát. Szülés után volt méhszájsebem, de már nincs az sem.


2013. okt. 25. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Következő lépésben egy un. konizáció(kúpkimetszés)történik,aminek során azt a területet ,ahol a kóros hám van ék alakban kimetszik. Ez egy hüvelyen át történő műtét,amit vénás altatásban végeznek.
2013. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a műtétet szövettani vizsgálatra küldik, rutinműtét, 10 perces. És majd a szövettan dönti el, lesz-e következő lépés. Valószínűleg nem, csak újabb citológia, ami már jó lesz, ez a gyakoribb, ezért ne izgulj.
2013. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem altatásban, hanem helyi injekciós érzételenítésben végeznek.
2013. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!