Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szervnél kis fehér...

LePeDő kérdése:

A nemi szervnél kis fehér hólyag, miért és mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Már egyszer volt ilyen, de akkor egy hétig nem tudtam semmit sem tenni, mivel külföldön voltam, de mire hazaértem eltűnt és emmi nyoma nem volt. Most megint kijött és fáj meg viszket is. Csak egy van, de nagyon zavar. Még szűz vagyok, még se együttlét, se petting nem volt soha senkivel így nem hinném, hogy nemi betegség, bár esetleg nyilvános mosdóban el lehet kapni valamit? Mit tegyek? Várjak, hátha megint elmúlik? Egyáltalán mitől lehet? Hogyan lehetne megszabadulni tőle? Egy hónapon belül lehehetséges eltüntetni?

2013. okt. 26. 23:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet hüvelygomba?
2013. okt. 26. 23:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Kép?
2013. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Képet nem tudok felrakni, olyat pedig nem találtam ami annyira hasonlítana..
2013. okt. 26. 23:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt orvosnak kéne megmutatnod, mert biztosat csak ő tud mondani, és ő adhat megfelelő kezelést.
2013. okt. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez valami pattanásféle lesz, nincs vele semmi tennivaló, azonkívűl, hogy tisztán tartod. Esetleg Betadin hasznos lehet...
2013. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!