Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van megoldás arra, ha egy...

Van megoldás arra, ha egy nőnek az egyik melle nagyobb, mint a másik?

Figyelt kérdés
Nem olyan nagyon durva a különbség de szembetűnő... És furcsa módon, lehet hogy ez hülyén hangzik de azon a felén ahol nagyobb, például jobban nő a szőr is (hónalj, stb.) Ez valami hormonális probléma? Lehet ellene tenni vagy orvoshoz menni, de milyenhez?
2013. okt. 26. 23:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként 18/L
2013. okt. 26. 23:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes, minden nőnek van eltérés a két melle között.

Plasztikai műtét megoldaná, de nem lenne túl okos döntés.

2013. okt. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs, a plasztikán kívűl.
2013. okt. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy nönek sme telejsen egyforma. AKinek nagy a különbség akár 2-3 méret akkor akár tb-re is lehet műttetni ha ennyire nem szembetünő akkor plasztikával lehet csak rajta segiteni. Nekem fürdőruhában és meztelenül látszik, ruhában melltartóban nem. Nyugi egy pasit sem zavart soha ez. 29/N
2013. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Plasztikai műtét van, de akkor majd ne sírj, hogy csak a fél melledből tudsz szoptatni.
2013. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Nekem nem látszik annyira, de ha megfogom nagyon érezhető. Szerintem ezzel semmi baj sincs, egyik pasi se fog emiatt máshogy rád nézni. 14/L
2013. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!