Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez? Múlt hónapban 14...

Szintii7 kérdése:

Normális ez? Múlt hónapban 14 napra megjött ilyen barnás szerű folyadék ami tartott 4-5 napi és utána a 14. naptól számítva 30 napra rendesen megjött a menstruációm. Most megint 17. napra megjött ilyen barnás ez normális

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 11:07
 1/4 A kérdező kommentje:
15 évesen nem szeretnék nőgyógyászhoz menni..
2013. okt. 27. 11:09
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is így van,én úgy gondolom hogy ez normális. Ez az ovulációs vérzés. ha nem nagy mennyiség és elmúlik utána rendesen megjön 28-30 napra akkor szerintem nincs gond.

Nekem olyan, hogy 14-16. napra a menzesztől van barnás folyás de inkább halványabb, és utána nekem is 28-30 napra rendesen megjön.

2013. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de mi is az az ovulációs vérzés?
2013. okt. 27. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ekkor van peteérésed. Viszont elég butaság, hogy azért nem akarsz nőgyógyászhoz menni, mert 15 éves vagy. Az jár oda, akinek kérdése, problémája van, vagy pl nem biztos benne, hogy ez vagy az normális-e. Nyugodtan kivizsgáltathatod magad, abba még senki nem halt bele. :)
2013. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!