Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mégis mi lehet akkor ez?

Mégis mi lehet akkor ez?

Figyelt kérdés
Megvannak a tünetek, elmaradt a mensi, jobban mondva mielőtt "megjött" előtte két napig nagyon görcsölt a hasam, mintha már megjött volna. Majd barnás-rózsaszínes akármi volt, ami kevéske volt és alig tartott 3 napig. Tehát nem jött meg rendesen. Voltam orvosnál, mire ő azt állapította meg, hogy nem vagyok terhes. De mielőtt elmentem a dokihoz tesztet is csináltam, többet is, ami halvány pozitív lett. A nyh csak 3 mm-es. Mégis szúrkál a hasam, görcsölget, mint amikor meg kell jönnie, és elég gyakran szédülök is, érzékeny vagyok egyes szagokra. És napok óta fehér folyásom van, ami nem jellemző rám. Mitől lehet akkor ez? mert a doki egyértelműen kizárta a terhességet.

2013. okt. 28. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű valami más van a dologban,nem akarok hülyeséget írni,konkrétan nem tudom talán a máj vagy vese betegsége is okozhatja a fals pozitív tesztet..google-z rá,megéri! :) a doki 100hogy jól mondta ha tényleg 3mm-es a nyálkahártyád,mivel ahhoz hogy teherbe ess minimum 12mm-es vastagság szükséges ami talán még vastagszik ha terhes leszel..lehet volt baba csak elment,vizsgáltasd ki magadat mindenképp! viszont eleve mensi után ilyen vékony mindenkinek,a lényeg hogy lehetett spontán vetélésed vagy bármi.
2013. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. :) Igen, a máj az lehetséges, mert epe beteg vagyok, emiatt a májam sem a legjobb. :S
2013. okt. 28. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!