Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tökéletes lett a hormonvizsgál...

Tökéletes lett a hormonvizsgálatom és a prolaktinom is rendben van, mégis jön váladék a mellemből. Mi lehet még az oka?

Figyelt kérdés

UH-ra megyek majd jövő pénteken, de rohadtul idegesít ez az egész. Van, hogy kis nyomásra spriccel, de olyan is van, hogy alig cseppen ki valami. Kb hetente jut eszembe megnézni.


A ciklusom is rendszertelen nagyon, vérzésem is alig van.


Az endokrinológus szerint a stressztől van, de már egy ideje tudatosan stresszmentes életet próbálok élni.


Valaki volt már ilyen helyzetben?


2013. szept. 27. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Húha. Hát én is voltam, vagyis vagyok ilyen helyzetben. Prolaktinom tök jó, mégis nekem is jön a mellemből.


Ezt találtam, bár nem tudom segít-e.

[link]


[link]


[link]

2013. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen érdekes cikkek. Akkor azt hiszem majd az ultrahangon kiderül mi van.
2013. szept. 28. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam is így volt. Kaptam rá gyógyszert, most szedem, talán használ is.

A prolaktin szintje a nap folyamán folyamatosan változik, így kb 4 óránként kéne vért venni ahhoz, hogy ténylegesen meg lehessen mondani, hogy rendben van-e a szintje.

UH-ra gondolom azért küldtek, mert állhat PCO, vagy IR a magas prolaktin mögött. Márpedig tuti magas, ha tejcsorgásod van. MR-en voltál már?

2013. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az ultrahang eredményem totál negatív.


Mi lehet ez?


Azt mondta a doki (uh-s), hogy amíg nem véres a váladék, addig nincs baj.

2013. okt. 15. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Ha a váladák színtelen, nincs baj

2014. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!