Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy javithatnám fel a hangula...

Hogy javithatnám fel a hangulatomat?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem,hogy depressziós vagyok.11hónapos a babám és rossz,hogy állandóan csak itthon vagyok.És levagyok törve,a hangulatom is rossz.Ezért étvágytalan is vagyok.Sírnom kell mindig.Mit tudtok ajánlani,hogy ez megszünjön?
2009. nov. 13. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hetente egy estét vállaljon át a párod,te pedig menj el a barátnőkkel egy vacsira,vagy csak egy kis dumcsira.Muszáj magaddal is foglalkoznod.
2009. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sportolj
2009. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mindenkeppen mondd el a haziorvosnak, vagy a gyermekorvosnak. ok segitenek neked megtalalni a lejobb megoldast a problemadra. enyhe hangulatfokozot fognak felirni, mely atsegit ezen a korszakon. sem te, sem a baba nem karasulhat ilyen szempontbol, nem erzed majd ugy, hogy cserbenhagytad. ha csak elmesz otthonrol, akkor sem fogsz tudni kaiapcsolodni, mert folyton a gyerek korul fog majd jarni az eszed. tapasztaltam
2009. nov. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!