Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a dudor a hüvelyem...

Mi lehet ez a dudor a hüvelyemnel?

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok es nehany napja egy kis csomo szeruseget fedeztem fel a hüvelyem bejarata mellett...nem igazan tudom pontosan leirni hogy hol,de megprobalom...ahol a hüvely "befejeződik",attol egy picit arrebb a bal oldalon.nem latszik szinte semmi,csak egy kicsit meg van duzzadva es ha hozzaerek faj.de amugy egesz nap eszre sem veszem,csak ha elkezdem" piszkalni".a szone sem valtozott. ez a csomo szeruseg nem a huvelyen belul

van,hanem mellette es a bor alatt(sajnos nem tudom maskepp elmagyarazni)

szerintetek mi lehet ez? egy szortuszogyulladas okozhat ilyet? vagy lehetseges hogy a tulzott nyujtastol megrandult ott egy izom ?(spargahoz nyujtottam)olyasmi gorcs van ott mint a nyakamnal,amit egyszer fejenallasnal szereztem...picit felek,nem tudom mi az...van otletetek? koszonom az ertelmes valaszokat

ui.kulfoldon elek es itt eleg macera orvoshoz menni,ezert gondoltam,hogy elobb kerdezoskodom



2013. okt. 28. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tudod az a baj, hogy itt látatlanban csak találgatni lehet, de ha valaki mond valamit, az nem biztos, hogy úgy is van, hiszen senki nem látja miről van szó pontosan. Ezért lenne jó orvoshoz menni, mert ő tud biztosat mondani.
2013. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

tudom :)azert koszonom

azert kivancsi vagyok a tobbiekre is,esetleg valakinek volt mar hasonlo?

es szuz vagyok,ha ez szamit valamit

2013. okt. 28. 16:40
 3/16 anonim ***** válasza:
Ebböl semmit sem lehet igazán gondolni. Felületi elszinezödés?(Piros vagy más szin?) Kiemelkedik a felületböl? Ha nem nyulsz hozzá csak mozgatod a lábadat, a fájdalommal mi van? Ha csak egészen finoman érsz hozzá akkor is érzékeny? Pisi csipi? Fius történések? (Priviben is válaszolhatsz. Kép lenne a legjobb /megjelölve az érzékeny rész/ de gondolom nem szeretnéd.)
2013. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. SOHA SENKINEK NE KÜLDJ KÉPET A PUNCIDRÓL!!!
2013. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

hat azt tenyleg nem:)

nincs elszinezodes,ha nagyon alaposan nezem,akkor talan egy picit meg van duzzadva az a resz,de nem feltuno.semmilyen egyeb panaszom nincs azon kivul,hogyha hozzaerel egy erosebben megnyomom faj.ki lehet tapintani egy kis csomo szeruseget,ponz mint a nyakamnal

nem volt meg testi kapcsolatom senkivel,semilyen formaban...:) szoval teljesen szuz vagyok,ha lehet igy fogalmazni

2013. okt. 28. 16:49
 6/16 A kérdező kommentje:
elso koszi hogy addodsz,de nem fogok az tuti, megha joszandeku is a "kero":)
2013. okt. 28. 16:51
 7/16 A kérdező kommentje:
a helyesirasi hibakert elnezest,telorol irok es nagyon picik nekem ezek a billentyuk:S
2013. okt. 28. 16:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Ne aggódj a helyesírási hibákért, nem magyarórán vagy! :)
2013. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez egy elzáródott verejtékmirigy lehet. Ne aggódj majd kifakad, vagy lemegy róla a duzzanat. Elég hosszadalmas egyébként, de gyakorta előfordul. Bekenheted valami antibiotikumos kenőccsel.
2013. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

a joisten beszeljen beloled utolso!:)

mindenkinek koszonom a valaszt,a tobbiek veleme

nyet is varom;)

2013. okt. 28. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!