Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas dudor a szeméremajka...

Fájdalmas dudor a szeméremajkamon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdett el fájni, azóta érzéseim szerint nőtt a dudor. Ma megnéztem tükörben is, és rendesen elkékült dudorról van szó. Csak akkor fáj ha hozzá érek. Nem kívülről, hanem belülről van. Menjek nőgyógyászhoz, vagy fölösleges? Semmi ilyesmit nem találtam neten, csak a szőrtüsző gyulladást. De mivel ez belül van, ott kicsi a valószínűsége...
2013. aug. 22. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért menj el nőgyógyászhoz, hiszen látatlanban elég nagy felelőtlenség találgatni.
2013. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bartholin mirigy gyulladás volt. Magától elmúlt szerencsére, mert amiket neten olvastam róla, az borzalom. Nekem kb borsó nagyságú volt, de van olyan, akinek kis alma nagyságúra is képes megduzzadni. ....
2013. aug. 24. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!