Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció ideje alatt...

Menstruáció ideje alatt zuhanyzáskor vagy fürdéskor bent lehet hagyni a tampont?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Fürödni amúgy is csak tamponnal ajánlatos. Zuhanyzásnál mindegy. Én mondjuk akkorra szoktam időzíteni a cserét, amikor zuhanyzom, pontosabban akkor zuhanyzom, amikor úgyis ki kellene venni, de semmi bajod nem lesz, ha közben bent van.
2013. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert meg kéne mosni a hüvely körüli részt is, és ha bent van a tampon, akkor nehezebb. De akkor csak arra az időre veszem ki :)
2013. okt. 28. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha csak olyankor mosdasz meg ott, amikor zuhanyzol, akkor inkább vedd ki, és mosakodj meg. Én minden tamponcserénél meg szoktam mosni, így teljesen mindegy lenne, ha bent van éppen, amikor zuhanyzom.
2013. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!