Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon felhelyezése. Mit...

Tampon felhelyezése. Mit csinálok rosszul? Választ várok!

Figyelt kérdés

Hiába próbálkozom nem sikerül... Olvastam itt mindent, ellazultam megpróbáltam az ujjamal is, hogy merre kell de nem megy... A coop-os mini-t használom 14 vagyok és szűz...

Kerestem hozzá a neten képi illusztrációt is de ott a nyílás sokkal nagyobb is volt mint az enyém... Na most mit csináljak? Mivel sportolok és nem lehet csak úgy szünetelnem(eddig elnézte a tanár úr, de egyre többet szól...)


2009. nov. 14. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Jobb a 14 éveseknek betétet használni,mert az egészségesebb..és persze könnyebb felhelyezni..sportoláshoz is megfelel..
2009. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a menzeszed legerősebb napján próbálkozz, így könnyebben felmegy.

ne görcsölj rá, ez a legfontosabb. próbálgass különböző pózokat, pl felrakod az egyik lábad a kád szélére vagy ahogy neked a legkényelmesebb.

ha nem megy, akkor vegyél applikátoros tampont (DM, Rossmann).

2009. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy amikor felteszed, akkor éppen szép lassan kifelé fújd a levegőt, akkor tutira laza leszel alul. Nekem is így sikerült (orvos ajánlotta), előtte én is sokáig hiába próbálkoztam. A nyílás méretével nem lehet gond, teljesen mindegy mekkora, arra gondolj, hogy később egy újszülött feje ki fog férni rajta, úgy ki tud tágulni. Te zárod görcsösen össze, akaratodtól függetlenül. Egyébként meg pláne az első alkalommal olyankor próbáld, amikor tisztességesen vérzel, mert szárazon sokkal nehezebb. Ha esetleg osztrák határ közelében laksz, vagy szoktatok Nyugat-Európába utazni, ott lehet kapni műanyag applikátorral ellátott tamponokat (pl. ob mit Einführhilfe, de a Tampaxnak is van ilyen), ami segít a felhelyezésben.
2009. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A betéttel az a bajom, hogy elcsúszik, akármilyet veszek...

Köszi ezt a fajtát majd kipróbálom...

2009. nov. 14. 14:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleinte csak úgy sikerült, hogy leguggolva, totál terpeszben voltam. Az applikátoros tampon is jó, ott csak odateszed a hüvelyhez,és összetolod a 2 részt,de ahhoz is van használati útmutató. Ne görcsölj, sikerülni fog!
2009. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdésnek ob minit használtam. Nekem nagyon bevált. Sportolni én sem tudok betéttel :(
2009. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

a tuti tipp lazulj el és gondolj el valami erotikusat... gondolom már nyúltál magadhoz... gondolj egy helyes fiúra amint éppen simogat stb... és úgy told fel. menni fog hidd el.

sok sikert

2009. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az a gond, hogy COOP-os tampon..

próbáld meg OB minivel!

2009. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem betét a jó...

neked az ob.mini pro comfort +ultramini 8/8 király tampont ajánlom:)

Am fiu vagyok:)xD

2009. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor mit csinálsz erre? bővíted a női ismereteidet?
2009. nov. 14. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!