Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Halvány ròzsaszín folyás,...

Halvány ròzsaszín folyás, lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:

ööö mióta késik, védekezés nélkül voltatok e együtt?

Csinálj tesztet! Ha pozitív akkor azonnal ügyelet mert vetélés jele lehet!

2013. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vèdekezunk ugyan is babat szeretnenk. Jovoheten kellene hogy meg jojjon a menszim. De nm olyan jelek vannak h megjonne. :(
2013. okt. 31. 11:05
 3/9 A kérdező kommentje:

Mindig onnan tudom mikor vn menszim ha zsibbad a combom. De mœst ez mas ugyan is olyan erzekeny lett a mellem h neha faj mar. pl. lehajolok

Szurasokat is ereztem hasam aljan, meg neha olyan volt mintha tele lenne levegovel a hasam de meg sem. Csinaltam tesztett de negativ volt. Lehet h meg korai volt megcsinalni?

2013. okt. 31. 11:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyanúsak a tünetek és még korai a tesz nagyon.A menszid első napján reggel próbáld meg. Mondjuk nekem gyanús ez a folyás, de annyi mindenről hallani lehet normális. Nekem nem volt. Lehet beágyúzódás is, későbbi peteérésből
2013. okt. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megcsinalom mindenkepp ujbol a tesztet. Nagyon remelem nem lesz semmi komoly bajom. De dokihoz is elfogok menni. Csak legyek tul a teszten.

Ha kiderul babat varok es mindig van ez a rozsaszin folyas akkor az baj? Veszelyes a babara?

2013. okt. 31. 12:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos hogy ha rózsaszínes barnás folyást tapasztalaok akkor rögtön ügyelet, minden perc számít
2013. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ilyet is hallottam noh meg olyat is h valakinek utana meg jon a menszi vagy terhes! De mindenkinek mas!

De dokihoz,mindenkepp megyek!

2013. okt. 31. 13:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen mindenfélét hallani olvasni, én is nagyon az elején vagyok minden nap örülök mikor problémamentesem fekszem le. Nagyon nehéz időszak, nekem legalábbis nagyon idegeskedő típus lettem :)
2013. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

En is idegeskedos tipus vok de ha baba vn barmit meg teszek h jo legyen Neki!

Koszonom a valaszok ! Irok majd ide h mi lett az eredmeny :-)

Minden jot kivanok!

2013. okt. 31. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!