Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfelejtettem bevenni a...

Elfelejtettem bevenni a fogamzasgatlo mat. Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Elutaztam es otthon felejtettem sajnos a bogyoimat. Tegnap es ma mar nem vettem be, ma lett volna esedekes a level utolso szeme. Yasminellt szedek es igyekeztem utana olvasni mit kell ilyenkor tennem. Azt irja abbahagyhatom a csomag szedesetes es megtarthatom a 7 napos szunetet, de aznap kezdjem el szedni, amikor amugyis szoktam, viszont mindenkeppen maradjak 7 napon belul.

Penteken szoktam kezdeni, tehat ha benne akarok lenni a het napban, holnap kezdenem kene, de ez nem lehetseges, mert csak szombaton utazok haza. Most akkor ilyenkor mivan?

Elegendo megtartanom a 7 napot es utana elezdhetem ismet siman?

Ma mar a nogyogyaszom sem rendelt, ugyhogy tole se tudok segitseget kerni sajnos.

Elore is megkoszonnem a segitseget!



2013. okt. 31. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ott, ahol vagy nem tudsz venni?
2013. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7 nap szünetet kell hagyni (amibe beletartozik az a 2 nap is, amit eddig kihagytál), és a 8. napon el kell kezdeni a következő levelet.

Addig meg szigorúan csak óvszerrel szexelni.

2013. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fel kene iratnom, nincs receptem, igy nemtudok venni. Ugyeletre meg csak ezert nem mennek be, ha nem muszaj. Koszonom a valaszt!
2013. okt. 31. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj az ügyeletre receptért.
2013. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!