Lassan már a 32. -ik nap, hogy még mindig semmi! Mind a 4 teszt negatív lett! Nagyon félek, hogy vmi baj, van:- (! Miért nem akar akkor megjönni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el orvoshoz? Ő biztos jobban tudná. Lehet hormonális vagy egyéb probléma is.
2013. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már bocs, de miért kell beszarni 32 naptól?

Még 36-nál is teljesen normális!

Ha annál is több, csak AKKOR valószínűsíthető, hogy lehet, hogy nem is volt peteérés, de még akkor se fix.

2013. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, én félreértettem. Azt hittem hogy 32 napja késik neki. Ha még csak 4 napot késik, akkor teljesen rendben van. Nekem, amikor nagyon rágörcsöltem a baba témára, akkor 36 napra jött meg.
2013. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem tudom honnan számitsam a késést,mert összevissza jön meg.Van,hogy 26 napra jött meg,28,29,és a legutobb 24 napra jött meg.Ma van a 32.-ik nap!És még mindig semmi!Ha hétfőn se jön meg orvoshoz megyek!Hányinger mondjuk van!
2013. okt. 5. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!