Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csak egy napig tartott...

Miért csak egy napig tartott a menstruációm? Ez bajt jelent?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel megjött.Volt görcsölés, derék fájás, élénk piros volt és ahoz képes, hogy első nap volt ( az első és az utólsó napon a leggyengébb ) most erős vérzés volt.Ma reggel amikor cseréltem viszont inkább barnás volt a tampon és alig volt megtelve. Sőt, nem is volt.

Általában 4-5 napig szokott tartani, talán egyszer volt 3 napos.

Nagyon félek, mert nem szeretnék babát de kb. tavaly február-március óta nagyon sokat híztam ( főleg hasra és combra ) így sokan megkérdezik, hogy terhes vagyok-e.. ami elég zavaró. Ráadásul azóta sokszor rám jön a hányinger de sose hányok csak öklendezek és nyál jön fel.

Minden hónapban rendesen megjött eddig.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. nov. 1. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség, de hormonzavar is. Menj el háziorvoshoz a hízás és a hányinger miatt, vérképből kiderül, hogy a pajzsmirigyed milyen.
2013. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!