Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlotol ez előfordulhat?

Fogamzásgátlotol ez előfordulhat?

Figyelt kérdés
miota uj fogamzasgatlot kaptam, kb 2 honapja azota szex utan verezni szoktam. nen ez az igazi verzes, hanem ilyen barnas rozsaszines ..ez lehet a fogamzasgatlotol?v mehszajseb?v tul szaraz lennek?azaz igazsag h miota szedem a yoccert egyszeruen annyira szaraz vagyok..
2013. nov. 2. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,lehet a szárazságtól. Ha ennyire "szárít' ez a tabletta,akkor nem megfelelő neked. Menj vissza az orvoshoz,kérjél másikat. Ilyen szárazság általában akkor fordul elő,ha a gyógyszerben kevés az ösztrogén.
2013. nov. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ennek a gOgyszernek annyira alacsony a hormontartalma, epp h van banna valami
2013. nov. 2. 08:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégse ez jó neked. Doki, új gyógyszer :)
2013. nov. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezelőtt ugyanezt az összetételù gyogyszert szedtem csak mas nevvel..mivel kint vagyok külföldön, itt nem volt ugyanilyen gyogyszer ezert kerestek egy olyat aminek ugyanez az összetetele..mar az első levelnel is volt 1szer 2szer hogy szex utan vereztem..de most a masodik level kozepetol szinte minden alkalommal..
2013. nov. 2. 08:35
 5/7 A kérdező kommentje:
es a hajam is nagyon hullik kb 2 hete
2013. nov. 2. 08:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem a megfelelő gyógyszer neked.
2013. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
előtte fel evig szedtem ugyanezt az osszetetelut es nem volt vele ilyen problemam..most akkor megse jo?az is befplyasolja h nem az a neve?nem ertem...
2013. nov. 2. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!