Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj lent a derekamnál...

Nagyon fáj lent a derekamnál és a gerincemnél és a combom is nagyon fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok ha fekszek egyenesen a földön akkor jó de akkor pedig a combom fáj.Ez mindig elöjön 1-2-3 napban menstruácionál .

2013. nov. 2. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a növekedéstől van, de jobb ha elmész ortopédiára, ott az orvos biztosat tud mondani.
2013. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Feltétlenül mondd el a családorvosnak.


Az is lehet, ahogy 1-es írja, hogy a növekedéstől van, de lehet bármi más is, ami kisugárzó fájdalmat okoz.


Én még emlékszem kamaszkoromból, hogy nekem a térdem mögötti inas rész fájt évekig, akkor mondták az orvosok, hogy a növekedéstől érzékenyek az ízületeim, porcaim, csontjaim.

2013. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


A derék és gerinc, combcsont fájdalmát okozhatja enyhe gerincferdülés, lúdtalp, bokasüllyedés is!


Irány az ortopédia!

Valószínűleg megfelelő lúdtalpbetétet ír fel, vlaamint gerinc erősítő tornát.


Ússzál legalább heti három alkalommal!

2013. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!