Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves lány vagyok. A derekam...

12 éves lány vagyok. A derekamnál vannak lilás csíkok, érszerüségek. Mitöl van?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Hány kg?
2010. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sejtem h attol lehet hogy kicsit husosabb vagyok.51 kg és kb 150 cm :\
2010. márc. 20. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy attól van, bár a közelében sem vagy a túlsúlynak, de lehetséges, hogy nagyon száraz és rugalmatlan a bőröd illetve gyorsan nőttél (mint minden 12 éves) és a bőröd nem tudta követni, ezért szétrepedt.

Hát nagyon mást nem tudsz tenni mint, hogy türelmesen testápolózod és majd idővel elmúlik. De majd ne lepődj meg ha idővel a melleden is lesz pár csík, ez is normális.

2010. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs valed semmi baj. Számold ki a testtömegindexed.

Az is lehet hogy tesin megütöted magad azért lilás.

[link]

2010. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.^^

mind két oldal olyan,de másnál is láttam hasonlót,nem hinném hogy beütöttem volna

2010. márc. 20. 11:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagy valoszinuseggel stria csikok, amik a borod nyulasanak kovetkezmenyekepp alakultak ki. Ha hajlamos vagy ra (a nok tobbsegen vannak ilyen repedesek sajnos), akkor odafigyelest igenyel a jovoben! Igyal elegendo folyadekot (1,5-2 liter naponta), E, es A vitaminban gazdag eteleket, es ami a legfontosabb, mostantol hasznalj testapolot (lehetoleg jo zsirosat, hogy a borod ne szaradjon ki, es rugalmasabba valjon). A testapolo szinten akkor jobb, ha E-vitaminos. A kritikus testreszek, amiket kremezz: comb kulso resze, csipo, popsi, popsi folott a derek es a mell.

Nem szeretnelek megijeszteni, de sajnos ezek a stria csikok nem mulnak el, csak idovel kivilagosodnak, es kevesbe lesznek feltunoek. De pont ezert kremezd napi rendszeresseggel, hogy megelozd a tovabbi nyulast.

(En nem figyeltem elegge oda, mikor 13 eves voltam, es azota banom. De azota ket gyerekkel voltam nagy pocakos terhes, es akkor mar tudtam mit tegyek, igy a hatalmas hasam, es a tobbi sulyfelesleggel megrakott testem sem lett csikos...)

Remelem Te szep maradsz :-)

Ui: De ha meg is repedezett lesz a borod, akkor se ess nagy ketsegbe, fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. A fiuk lattak mar ilyet, es latni is fognak meg eleget (mint ahogy mondtad, nem te vagy egyedeul ezzel a problemaval)...

2010. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hirtelen sokat ettél, ennek következményébe hirtelen megszélesedtél és lilaszarű csíkok jelentek meg ami attol jött létre, h a bőröd nemtudott olyan gyorsan megnőni ezért kirepedt...am nekem is van a vállam hátuljánál a gyúrástól, meg a combomon
2010. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm.^^
2010. márc. 24. 17:13
 9/9 anonim válasza:
Megb**tak egy grillsütőn??
2010. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!