Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponról általános dolgok? Lent?

Tamponról általános dolgok? Lent?

Figyelt kérdés
pont holnap fog megjönni és pont jövőhéten szombaton fogunk menni élményfürdőbe.. és én nem bírom ki ha víz van a közelemben és nem mehetek bele. a tampon megoldás erre? egy 10-es skálán mennyire biztonságos tamponnal úszni? akkor már alig fogok vérezni, mivel szombat lesz az utolsó nap... és az úszók mit csinálnak mikor megvan nekik és verseny van?? 14/L, még soha nem használtam tampont, május óta van meg, ha ez számít.

2013. nov. 2. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
tamponnal nyugodtan uszhatsz.Egyébbként intimboltban árulnak méhszájszivacsot,amit föl lehet helyezni.És akkor nincs gond
2013. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nemtudom, nekem ez a méhszájszivacs annyira félelmetesnek tűnik.. :D
2013. nov. 2. 13:21
 3/7 gömbicica ***** válasza:

szerintem versenyzőknél gyógyszer a megoldás nem a tampon.

De Isten mentsen tőle.

Valószinüleg fogamzásgátló szedésénél nem tartanak szünetet, ha éppen komoly verseny van, igy a vérzés kimarad.

Ha hülyeséget irtam bocsi(((( de másképpen nem tudom elkpépzelni.

2013. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az nem fogamzásgátlásra van, egyébként?
2013. nov. 2. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:

14 évesen komolyan annyi ennyi eszed sincs?

10-es skálán mennyire biztonságos úszni? xdd ugyanúgy megfulladhatsz ha erre vagy kíváncsi

az úszók is tampont használnak, miért mégis mire gondoltál, mit csinálnak? ( nem a fogamzásgátlós megoldás, azzal teljesen összezazarnák a hormonjaikat)

amugy ha még nem használtál tampont nincs rá nagy esély h rögtön fel tudd helyezni, ugyh inkább gyakorold előtte

a fogamzásgátló, mint ahogy a nevéban is benne van FOGAMZÁSGÁTLÁSRA való.

van egyéb kérdésed? 13L

2013. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
összezavarnák*
2013. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kedves fogamzásgátlót kinevető 13 éves kislány. ezzel, a "fura" nevű gyógyszerrel igenis be lehet állítani a menstruáció ciklusait, ugyanis rengeteg embernek hónapokig/évekig nem áll be a kb. 28 napos számítás. és hogy tudd, 10-ből 3 fogamzásgátlót szedő ember emiatt szedi. ezt nem tanítják a Facebook-on?:)
2013. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!