Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendellenesen feljődhetett a...

Rendellenesen feljődhetett a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

Nincs szűzhàrtyàm, legalàbbis nem a szokásos területen.

A hüvelyem bemeneténél nincs. Még ha àtszakadt volna tampon használata közben akkor is gondolom valahogyan észre kellett volna , hogy vegyem. Viszont. Ami nagyon megrémisztett, hogy a hüvelyemben nem stimmel valami. A hüvelyemnek ugyebár egy bemenete van. De kb ha két centit beljebb haladunk ott van egy vékony hàrtyaszerű rész, ami szinte ketté osztja a hüvelyem. Ez kb 4 cm hosszù. Utàna ez a vékony kis réteg megszűnik. Ès utàna nincs ez a ,,fal" bennem. Kicsit utànanéztem. Olvastam, hogy létezik ilyen, hogy nem ùgy fejlődik a szűzhàrtya mint kellene. Először megijedtem mert olvastam olyanròl, hogy valakinek dupla vaginàja van. De aztán jobban kitapogattam magam.

Akkor most szerintetek jòl sejtem a dolgot, hogy csak rosszul fejlődtem ott? Vagy esetleg más lehet a baj?

Nemsokàra megyek nőgyògyászhoz, hogy biztosat tudjak. Csak ha netán valaki hallott ilyesmiről vagy tapasztalta az nagyon megnyugtatna, hogy tudom, hogy az amire gondolok és egy műtèttel lehet kezelni.



2013. nov. 2. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
nem mindegy? o.O úgyse marad ott sokáig.
2013. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem mindegy.
2013. nov. 2. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd az orvos megmondja
2013. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!