Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek már volt rendellenesen...

Akinek már volt rendellenesen fejlődő magzata és terhességmegszakitása: a következő terhességet hogy viseltétek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt a 12. héten kellet megszakítani a terhességet a baba nem fejlődött! Egy év múlva lettem megint terhes semmi gond nem volt most 2 éves a kisfiam!
2013. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

19 hetes volt a kisfiam amikor megszakították a terhességet, sajnos beteg volt... :(

Fél évet vártunk és a 7. próbálkozós hónapban estem teherbe. Minden rendben volt a terhességgel, jól viseltem. Tarkóredő, afp minden ok volt. Tökéletesen egészséges kuslányunk született aki már 11 hónapos.


Miért kérdezed?

2013. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Télen volt egy terhesség-megszakításom, 22 hetesen, most ismét babát várok, és nagyon nehéz, nem tudom, hogy fogom bírni.
2013. aug. 22. 07:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz, gondolkozz pozitívan! Ezt a babát az első gyermeked küldte, és ő angyalkaként figyel rátok, vigyáz rá, hogy egészséges legyen a testvérkéje! Mindig csak pozitívan! Sok boldogságot nektek!
2013. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Két távolabbi ismerősömnek is volt hasonló, az egyiknek már majdnem a 7. hónapban kellett megszülnie az életképtelen babáját. :( De egy év mulva ismét kismama lett és azóta már 2kislányuk van.

a másiknak down-os lett a babája, akit a 22héten vettel el tőle. (dönthettek volna másképpen is- de nem bírták így megtartani) aztóta viszont egészséges kisfiuk született.

És egy kolleganőm járt úgy, hogy a babája a 28. héten meghalt a pocijában, mert a köldökzsinórja elszorult. Neki nem volt betegsége, azóta ismét kismama, nemsokára szülni fog ő is.


Elhiszem, hogy most duplán aggódsz, de próbálj meg csak arra koncentrálni, hogy most semmi baj sem lehet, most biztos, hogy egy egészséges kisbabát fogsz szülni!!

Igaz sok rémtörténtet írtunk itt mi is, de mindnek pozitív lett a vége, indulj ki ebből te is, hogy nálatok is pont így lesz!!

Drukkolunk!!

2013. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!