Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történt azzal, akinek volt...

Mi történt azzal, akinek volt P4-es rákszűrés eredménye?

Figyelt kérdés

Milyen arányban lettek gyógyultak? Előfordul sokszor, hogy kipakolják azokat akiknek ilyen eredményük van? (Fiatalon, gyerek nélkül?) Egyáltalán tudja valaki, hogy ez pontosan mit is jelent? Mitől van? Amit lehetett már elolvastam a neten, de még mindig nem teljesen világos nekem ez a dolog. Emlegetnek rákot is, meg hogy ez még nem az, de lehet. Valakinél szóba sem kerül a rák.

Tudom, hogy az orvost kérdezzem, de az még 3 nap. Addig még nagyon sok idő van. Nagyon ideges vagyok és rettegek.


2013. nov. 2. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked lett ez az eredmény?
2013. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán "rákmegelőző állapot".

De biztos lehet műteni

2013. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászati citológia eredményét négy oszályba sorolják. P1,P2,P3,P4 az első kettő a "normál" lelet.

A P3 méhszájseb,fertőzés, rákmegelőző állapot lehet.

A P4 mikor rákos sejteket mutat.-

2013. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az enyém lett, igen. Amúgy mindenhol azt olvasom, hogy a P4 az súlyos rákmegelőző állapot. A P5 a rák...De kb mindenhol máshogy fogalmaznak..árnyalgatnak..kiborító..
2013. nov. 2. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp kérdezd majd meg az orvost, mit lehet ilyenkor tenni

Milyen lehetőségek vannak

2013. nov. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktak "konizálni"
2014. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálad aztán mi lett?
2014. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!