Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Győry Attila káposztásmegy...

Dr. Győry Attila káposztásmegyeri magánrendelésén mennyibe kerülhet egy komplex vizsgálat? Rákszürés, hüvelyi és hasi uh (császáros voltam) és minden egyéb vizsgálat ami ezzel jár?

Figyelt kérdés

Most mennék a doktor úrhoz először de nem tudon hogy készüljek anyagilag. Továbbá az is kérdés hogy hogyan van felszerelve a rendelője van egyáltalán uh-ja? Sokmindent láttam már nem lepődnék meg ha nem lenne magánrendelő ide vagy oda!

Köszi a válaszokat!



#nőgyogyasz #Győry Attila
2013. okt. 27. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Van UH, van minden. Győry az egyik legjobb nőgyógyász, csak kegyetlen nehéz hozzá bejutni. Sajnos az anyagiakat nem tudom, mivel én egyszerűen nem engedhettem meg magamnak, hogy kivárjam, mire bejutok hozzá :D, úgyhogy váltottam több éve már. Szerintem hívd fel a rendelőt és megmondják.
2013. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, hasi ultrahang az nem tudom hogy van-e, szerintem az nem alapfelszereltség egy nőgyógyászati magánrendelésen... De hüvelyi az van.
2013. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Van neki minden, hasi, hüvelyi UH, kis kamera is, amivel ma méhszájat nézi, tök jó. :) Nem olyan vészes a hozzá való bejutás, pár hétre lehet időpontot kapni, de ha sürgős, azt is meg lehet vele beszélni.
2013. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!