Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tornától, kamillateától lehet...

Tornától, kamillateától lehet gyengébb és kevésbé fájdalmas a mensim?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy amikor rendszeresen tornázok, abban a hónapban sokkal elviselhetőbb a mensi, mennyiségileg is valamivel kevesebb van, világosabb szinű, bár ugyanannyi napig tart (3-4). És nem kell gyógyszert bevennem mert nélküle is enyhék a görcsök, míg a (sokkal) kevésbé aktív hónapokban gyógyszer mellett is hányingerem van a görcsöktől és nehezemre esik a mozgás hangulatom is rossz. Most ebben a hónapban is sokat mozogtam, tornáztam, (igaz stresszeltem is), kamillateát ittam napi szinten már egy héttel mielőtt megjönne, és teljesen elviselhető volt így az egész folyamat, lehet ezektől a változtatásoktól? És normális?
2013. nov. 3. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. A mozgásnak van ilyen hatása. A görcsökre szokták is javasolni a könnyű tornát. Igaz, van akinek a mozgás jobban meghozza (erősebb lesz), de sokszor pont emiatt a nyálkahártya leválása gyorsabban végbemehet.
2013. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Torna mellé próbáld ki a cickafark teát! Kúraszerűen,minden reggel egy bögrével,lehetőleg melegen. Fillérekért lehet kapni,nekem nagyon bejött!
2013. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!