Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen mentetek először...

Hány évesen mentetek először nőgyógyászhoz és miért?

Figyelt kérdés
17 éves vagy és tegnap óta nagyon viszketek meg nagyon furcsa érzésem van odalent. Még szűz vagyok és voltam már igaz nődokinál 15 évesen petefészek ciszta miatt kellett ügyeletre mennem és akkor végbélen keresztül vizsgált meg. Ha most elmegyek akkor is ugyan így fog megvizsgálni?

2013. nov. 3. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a hüvely viszket, akkor elég lehet a hüvelybemenetről kenetet venni.
2013. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvos válogatja,van aki szűznél is meg tud hüvelyen keresztül is vizsgálni,csak óvatosan,mert sokszor ha mondod hogy szűz vagy akkor 17 évesen van orvos aki mégis csak hüvelyen keresztül vizsgál már,csak igen óvatosan.Lehet canesten krémet kellene venned.De a kérdésedre a válasz,általában a sexuális élet megkezdésekor szoktak a lányok orvoshoz menni előszőr,vagy ha valami gondjuk van,valami nincs rendben úgy érzik.Sok csak 18-23 éves kora körül megy el,persze ők nem a kikapos csajok.De van olyan ismerősőm aki 30 éven felül van és még sosem ment el és nem egy ilyen ismerősőm van.De jobb női orvoshoz menni előszőr,csak utána kell kérdezgetni,meg jobb ha magándokihoz megy az ember,ott azért tapintatosabbak és vizsgálat alatt csak a doki van jelen.
2013. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 voltam(felfázás ami érintett mást is)nőnél voltam,durva volt nagyon.azután 16 évesen voltam miután elvesztettem a szüzességem.akkor már férfinél voltam aki nagyon finoman bánt velem.ég és föld a kettő
2013. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most másik orvoshoz fogok menni amit sokan ajánlottak. Oda vinnem kell a petefészek cisztáról a papírokat vagy nem kell?? két külön kórház
2013. nov. 3. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Kéne. Elvileg az összes előzményed érdekelheti, még ha elméletileg nincs is összefüggésben.
2013. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló esete is bizonyítja, hogy nem az orvos neme számít, mert a kedvesség, az empátia nemtől független!!!
2013. nov. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
25 voltam és a feleségemet kísértem :D
2013. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!