Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Változhat-e még a 21 napos...

Változhat-e még a 21 napos menstruációs ciklusom?

Figyelt kérdés
Nemrég jött meg (nyáron) , és mivel anyukámnak is meg nővéremnek is 21 napos a ciklusuk (3 hetes) ezért nekem is olyan lett, ami eléggé zavar, mert másoknak még van egy hete, nekem meg már 3 hetente jön.... Szerintetek változhat még, vagy ez már beállt?

2013. nov. 5. 12:34
 1/4 A kérdező kommentje:
De pl. most 2 hét után jött meg, még egy hetet várhatott volna... szóval azért kérdezem mert még nem teljesen állt be és hogy változhat-e még? 5-6 napos szokott lenni, a 6. napon már múlik el és csak nagyon kevés van. Egyébként nem mindig 21 napos, van amikor 24 volt. Nem értem.:D
2013. nov. 5. 12:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Változhat, persze. A ciklusod pedig jó, ha 3 hetente jön meg. Így jön ki a 28 napos ciklus. 3 hét + menzi ideje.
2013. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Lehet,hogy nem jól számoljátok a ciklusokat? A menzesz első napjától kell,innen számítva 28 nap.
2013. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaaaa.:O :D köszönöm.<3
2013. nov. 5. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!