Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációs ciklusaim nagy...

Naprafogo84 kérdése:

A menstruációs ciklusaim nagy többségének hossza 35 nap vagy annál több (maximum 46 nap volt). Ez azt jelentheti, hogy anovulációs ciklusaim vannak? Hasonló helyzetben lévők: hány napos a menstruációs ciklusotok?

Figyelt kérdés
PCOS szindrómával kezelnek évek óta, a Merckformin 850 nevű gyógyszert szedem.

2013. szept. 16. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
28 napos anovulációs ciklusaim vannak.
2013. szept. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40 nap felett állítólag már nincs peteérés.
2013. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mióta szeded a merckformint? Sajnos valószínű, hogy ilyen hosszú ciklus esetében nincs peteérés.
2013. szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb. 7 éve szedem a merckformint és rendszeresen járok orvoshoz. Azóta minden hónapban megjön a menstruációm, oda figyelek a táplálkozásra és így a sulyom is rendben van. Most bukkantam rá neten arra, hogy van ilyen anovulációs ciklus is. Meg voltam győződve róla, hogy ha megjön minden hónapban akkor peteérésem is van. Majd fogok konzultálni erről az orvosommal is csak így első körben kíváncsi voltam véleményekre tőletek.
2013. szept. 17. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem atlag 44 naposak a ciklusaim, de a 30. nap környeken VAN peteeresem! En se gondoltam volna. Ilyenkor egy napig nagyon szerelmes hangulatban vagyok, utana meg faj az alhasam az egyik oldalon. Gyanus lett, csinaltam ovulacios tesztet: pozitiv lett! A következö ciklusnal szinten. Olvastam, hogy PCO-ban gyakran fals pozitiv az ovu-teszt, ezert probakepp csinaltam a ciklus elsö feleben is, akkor negativ lett, tehat az ovulacio elegge biztos. En is azt hittem, ilyen nem letezik, de hat...
2013. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!