Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan mintha megjönne, de...

Állandóan mintha megjönne, de mégsem. Miért?

Figyelt kérdés
Kb két napja kezdődött, hogy elkezdtem barnázni, fel is készültem annak ellenér hogy csaak péntek vagy szombatra nem várom, de a barnázás abba maradt, később is volt meg nagyon picike vér...de megint elmúlt. és ez van már két napja? vélemények? köszönöm.
2013. nov. 6. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a 3.napra megjött rendesen.
2013. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm... :) nekem is szokott ilyen lenni, de akkor mikor elkezdek barnázni, akkor folyamatosan, 1-1,5 napig, és akkor átvált vérzésre, de ilyen szakaszosan nem volt még. az számít hogy egész hónapban fertőzéssel küzdök? ez lehet az oka?
2013. nov. 6. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt a 2. terhességemnél. Baba nem lehet a láthatáron?
2013. nov. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát a baba nincs kizárva, de a fertőzés miatt egész hónapban csak 2x voltunk együtt és a peteérést meg sem közelítettük. meg úgy hallottam, hogy a beágyazódásos vérzés egyszeri, illetve folyamatos. nekem meg fokozatosan van. meg van mikor világos barna, van mikor rózsaszín. meg pl azt hittem megjött reggel, mert kicsit több rózsaszínes váladék volt. néha feszül a hasam, meg a petefészkem kicsit szurkál, teljesen menstruációs érzésem van. a mellem fájt tegnapig, de mára mintha az is alábbhagyott volna. nem tudom, de köszönöm a véleményt és a tapasztalatot.
2013. nov. 7. 15:43
 5/5 A kérdező kommentje:
amúgy az egész hónapos enyhe gombás fertőzés miatt nem lehet ez a vérzés? esetleg nem is volt olyan enyhe és valami komolyabb kialakult? lehetséges?
2013. nov. 7. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!