Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vagyok beteg, de a lázmérő...

Nem vagyok beteg, de a lázmérő állandóan 37,5 és ekörül mutat. Már egy ideje késik a menstruációm. Szedtem gyógyszer, és abbahagytam.1hónapja nem szedek. Ha abbahagyom a gyógyszerszedést akkor utána nem az lenne a normális ha időben megjönne?

Figyelt kérdés

Utalhat terhességre a hőemelkedés?

Mellette vannak kiesebb tünetek.

Fáradékony vagyok(lehet hogy az idő)

Néha rengeteget eszek,néha pedig nem kívánom,mert rosszul vagyok egy kicsit.


2009. márc. 11. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom ha a gyógyszert abbahagyja valaki előfordul a nem a megszokott időben jön meg. Sőt.. eltart egy darabig mig újra beáll.Magas hő utalhat a terhességre.Szeretnéd a babát?Tesztelj és kiderül!

2009. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hát még nem várt,de ha már úgy alakulna...:)

Még csak 20vagyok,de már rendes párkapcsolatban élek.

Nagyon az abortusz ellen vagyok,így soha nem vetetném el:)

Nagyon elítélem...

Az biztos hogy jó helye lenne,ha már nagyon jönni szeretne:))Ezt a párom is így gondolja:)

Szóval...inkább örülnék,mint sírnék:)

2009. márc. 11. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet
2009. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,az lesz...

Köszi.

De az sem 100százalék...

2009. márc. 11. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!