Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha csak azért megyek nőgyógyás...

Ha csak azért megyek nőgyógyászhoz, mert a munkahelyemen az üzemorvos kér arról is papírt (nem értem, hogy miért kell innen is lelet. ), de semmilyen panaszaim nincsenek eddig, illetve még szűz vagyok, akkor is megvizsgál? 28/N

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 22:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ez lesz az első alkalom a nőgyógyásznál.
2013. nov. 6. 22:27
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán kenetet vesz
2013. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Általában kenetet szoktak venni a

nőgyógyászaton (azt megvizsgálják)

2013. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annak mi a menete és mennyi ideig tart a " kiszolgáltatott" helyzet?
2013. nov. 6. 22:44
 5/12 anonim ***** válasza:

nyugi, kb 5perc! :) de még soha nem volt 28 évesen egy gombás fertőzésed, vagy bármi, amiért nődokihoz kellett volna menned? bocsi, a kérdésért...


28/N

2013. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Remélem, az a max. 5 perc nem maga az örökkévalóság lesz.

Magánorvoshoz megyek, mert az SZTK-s ellátással nagyon nem vagyok megelégedve más területeken.


Nem, tényleg nem volt eddig semmilyen problémám, szerencsére. Ha lett volna, akkor rég túl lennék az első vizsgálaton.


Most is csak azért megyek, mert leletet kérnek.

2013. nov. 6. 23:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Keress női orvost, vannak ma már többen. Elötte könnyebb terpesztened talán.
2013. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én is női orvost javasolnék neked.
2013. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akit családon belül ajánlottak, az férfi.

Azt mondják, hogy normális, nem szedi le a fejedet...és türelmes.


Valahogy csak túlélem.


Ti mire gondoltok vizsgálat közben?

Hogy hessegetitek el azt a gondolatot, hogy éppen "kiszolgáltatott helyzetben, pózban" vagy ott?



Oké, tudom, hogy az orvosnak ez ugyanúgy a munkája, mint egy szobrásznak az, hogy megformáz egy alakot... de valahogy nekem, laikusnak kiszolgáltatottság érzését adja.


Függetlenül attól, hogy nő vagy férfi az orvos.

2013. nov. 7. 17:20
 10/12 anonim ***** válasza:

hát én eddig 2 nő dokinál voltam, és mind a kettő olyan durva volt, hogy megfogadtam nőhöz soha többet, igaz SZTK-sok voltak. Férfival még nem volt rossz tapasztalatom, legalábbis nem úgy, hogy durvák lettek volna, de ha magánhoz mész az tuti nem lesz bunkó, de szerintem durva se! ez az én tapasztalatom...


Én rossz példa vagyok, arra gondolok vizsgálat közben, h mikor leszek már túl rajta, siessen már, jajj ne már, h még úgy is meg akar vizsgálni :D

Aztán elfutok felöltözni, és már minden ok, nyugiban beszélgetek a dokival...:)


28/N

2013. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!