Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikpr fog megjönni?

Mikpr fog megjönni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy titeket ez idegesít bocs a kivételeknek de a barinőmnek ma jott meg elősször es az egyik baarátnőmmel mondtuk mikor meg nem jott meg neki hogy azt mobdta nekem en nekem fog hamarabb megjönni es erre neki.mondjuk ő nagyon pattanásos! Nekem minden meg van hozzá es VOLT OLYAN FOLYÀSOM HOGY ÀTÀZOTT A BUGYIM MEG A SZTRECCSGATYA IS!! Mit mondtok normális értelmes választ kérek ! Es sokat
2013. nov. 7. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor majd a petesejted vándorol és nem terményekül meg, és vérzés kíséretében kijön, nah majd akkor fog megjönni... Ezt mégis honnan lehetne tudni?
2013. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Istenem, úgy fogalmazol, hogy a kérdésedet sem értem... Mi van veletek, nem tudtok érthetően feltenni egy kérdést, vagy leírni úgy, hogy más is értse? Akkor talán tudnék írni értelmes választ is, ha már segítséget kérsz.
2013. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mikor fog megjönni? Tessék ez értelmes ?vagy ha nem akkor egy èrtelmező kéziszótárt kéne a fejedhez b*****!
2013. nov. 7. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem lehet tudni, hogy mikor fogsz menstruálni, de nem is kell aggódnod 16 éves korodig.
2013. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy azt mondtam hogy a fejedhez kéne b***** hogy fogalmazzam meg máshogy???
2013. nov. 7. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok az értelmi szint :D Kiscsillag még a dokik se tudják mikor jön meg. Majd ha vérzik a puncikád.
2013. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelld magad, lány létedre, hogy így beszélsz, és ilyen csúnyán írsz. Ha ország-világ elé tárod a problémádat, inkább fogd vissza magad, mintsem úgy beszéljél velünk, mint egy kutyával. Megjegyzem ilyen csúnyán még a kutyámmal sem beszélek, nemhogy olyan emberekkel akiktől segítséget kérek. Nagyon sokat kell még fejlődnöd... értelmileg is!
2013. nov. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!