Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi miatt lehet? (női téma)

Ez mi miatt lehet? (női téma)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy néha úgy érzem, hogy fázom a hüvelynyílásomnál. Ha elmegyek pisilni, akkor pedig utána ilyen égető érzést tapasztalok. Lehet, hogy a fehérfolyás miatt van? Mert ugye akkor nedves a bugyim, és hát a folyás egy idő után olyan hűvös lesz. Meg olyan is van, hogy azt érzem, hogy fázik az alhasam. Viszont, ha mondjuk takaró alatt lent alaposan bebugyolálva ülök egy darabig, akkor elmúlik. Tapasztalt már valaki ilyesmit? Segítsetek kérlek, mert már tart egy ideje és nagyon zavar.

Előre is köszönöm! :)

L/17


Ó, és vesemedence-gyulladással születtem. Nem tudom, hogy emiatt lehet-e.



2013. nov. 8. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nekem valami gyulladásra, fertőzésre lenne gyanús, normál esetben fehérfolyás mellett sem szokás ilyet érezni. Egyébként ha folyásod van, használj tisztasági betétet, az úgy sokkal higiénikusabb.

A problémádat pedig a te helyedben megbeszélném egy orvossal. Lehet egyszerű "felfázás", vagyis bakteriális fertőzés, megpróbálhatsz pár napig D-mannózt szedni, hogy múlik-e, esetleg tisztasági betétbe cseppenthetsz pár csepp grapefruitmag kivonatot, ami csíraölő hatású. De ha nem múlik el, akkor beszélj szerintem orvossal.

2013. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezeket majd kipróbálom. Nem hiszem, hogy felfázás, mert nem csíp, amikor pisilek meg nem kell sokat vécére rohangálnom. A váladékomnak van egy kicsi szaga. Lehet, hogy ez csak a nedves fehérneműnek a szaga nem tudom. Ez baj? Mert nem az az orrfacsaró szag, csak ilyen kis enyhébb.
2013. nov. 8. 16:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és azt még kifelejtettem az eredeti szövegből, hogy hason fekve masztizok, és ilyenkor a combjaimat is összeszorítom, és van amikor azután is fáj hüvelybemenetnél. :(
2013. nov. 8. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Némi szaga szokott lenni a normál váladéknak is, pláne a bugyin, emiatt ne aggódj. Az égető érzés miatt gondolok fertőzésre.
2013. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De, ha fertőzés lenne, akkor viszketne nagyon nem. Nekem meg nem igen szokott. Csak va ez a vacak dolog néha. De ha leveszem a nedves bugyit, és ülök a melegben, akkor fél órán belül elmúlik.
2013. nov. 8. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!