Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől feszülhetnek, fájhatnak...

Mitől feszülhetnek, fájhatnak a melleim?

Figyelt kérdés
Már vagy 1-2 napja fájnak,feszülnek a melleim. November 17-én kell majd megjönnie. 15/L vagyok és többen mondták már,hogy lehet azért mert nőnek?!

2013. nov. 10. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon persze, hogy lehet azért is, mert még nőnek, meg fejlődnek.

De PMS tünet is lehet.

Nekem is annak idején, fiatalon, mielőtt szültem volna 1-másfél héttel a menzesz előtt feszültek, fájtak a melleim. Aztán elmúlt. Majd a következő hónapban, mielőtt megjött volna, megint ez volt.

2013. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet meg kellene mérnem rendszeresen,hogy tudjam,hogy azért fáj-e mert nő.. Köszönöm a választ :)
2013. nov. 10. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer csak így 23 évesen elkezdtek fájni peteérés táján és már vagy fél éve minden hónapban fájnak 1-2 hétig.

Lehetséges, hogy neked tényleg azért fáj, mert nőnek, de lehet, hogy neked is a ciklusodhoz kapcsolódó a fájdalom.

2013. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a menstruáció miatt.Nekem 15-én kell megjönnie és vagy 3 napja nagyon érzékenyek a melleim.

17L

2013. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy a növekedés, vagy a menstruáció miatt.
2013. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ez pre menstruációs szindróma, akkor úgy tudom: a barátcserje kapszula segít ezen. (De hormontúltengés az oka, és ahogy megjön a havi ciklusod: el fog múlni a feszülés.)
2013. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy látszik,hogy még ma vagy holnap megjön. Volt már ilyen és elmúlt. Lehetséges,hogy közbe nő is?:/
2013. nov. 14. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,lehetséges.
2013. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!