Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Gátrepedéstől...

Segítség! Gátrepedéstől kiszakadhat a szűzhártya?

Figyelt kérdés
10 éves koromban ráestem egy csőre, amitől gátrepedésem lett. Nyáron lefeküdtem egy fiúval. Nem rég anyukám mondta, hogy el szeretne vinni egy teljes körű vizsgálatra, nőgyógyászattal együtt. A szűzhártyám gátrepedéstől kiszakadhatott, és ha nem akkor az orvos elmondja anyukámnak, hogy nem vagyok szűz? Ha megkérem, hogy ne mondja el, és anyukám rákérdez, akkor azt mondja, hogy nem mondhatok semmi, vagy azt mondja, hogy szűz vagyok? Mert a nem mondhatok semmit-ből elég nyilvánvaló. Kérlek segítsetek!
2013. nov. 10. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne hívd be az anyukádat a vizsgálatra. Mikor az orvos az elején "kikérdez" rá fog térni arra is,hogy szűz vagy-e. Márpedig nem lenne célszerű hazudnod. Utána már az orvos nem fog ezzel foglalkozni,nem fogja mondani anyukádnak,de neki a vizsgálat szempontjából tudnia kell.
2013. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem mondja meg neki na meg ha nem feküdtél volna le senkivel akkor is lehet már átszakadva, pl tampon hazsnálattól vagy sporttól, vagy maszturbációtól.
2013. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az orvos látja, hogy nem vagy szűz, de nem mondhatja el anyukádnak. Csak az esetleges betegségeidről beszélhet neki.
2013. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Azt gondolom, hogy anyukád csak blöfföl. (Nem lehet, hogy azt akarja tudni, hogy szűz vagy-e még vagy nem?) Szerintem nincs joga elvinni egy majdnem felnőttet nőgyógyászatra. Szerintem ez emberjogilag kifogásolható. Én biztos megmondanám neki, hogy elmegyek egyedül, hazahozom a vizsgálati eredményt és legyen szíves: ne jöjjön velem. Ha megkérdezi, hogy szűz vagyok-e? akkor azt felelném: - Persze. (Senkinek nincs köze a másik ember nemi életéhez, se szűzhártyájához.) Ez az emberi jogok durva megsértése.

És tényleg: tampontól is elszakadhat a szűzhártya. Nyugodtan állítsd neki, hogy nem feküdtél le senkivel, ha így látod jónak!

Ui.: de ugye olyanról nincs szó, hogy kiskorú vagy és molesztált valaki? mert akkor jelentsd a rendőrségen!

2013. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nm, nm molesztalt senki. Csak mostanaban egeszsegugyi problemaim vannak, es nm tidjuk mire velni, stb, es anyu mondta, h szeretne elvinni egy teljeskoru vizsgalatra. Amugy 16 eves vagyok.
2013. nov. 14. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, kiszakadhat gátrepedéstől. Meg sok más egyébtől is, pl. tampon.

Az orvos nem mondhatja el anyukádnak, hogy szűz vagy-e még vagy sem. Egyébként anyukád miért kérdezné erről az orvost ahelyett, hogy egyenesen téged kérdezne? Ez érdekes.

2013. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!