Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lett a szűzhártyámmal?

Mi lett a szűzhártyámmal?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, alig egy hónapja még láttam a szűzhártyámat, amikor a bikinivonalam gyantáztam le. Pár napja viszont nem látom, de annyira nem, hogy még maradványait sem láttam, még kis csipkézettséget sem. Nem csináltam semmi olyat, amitől átszakadhatott volna, nem is véreztem, nem volt feszülés sem.


Átszakadás után a hártya nyom nélkül felszívódik?



2013. okt. 3. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy mit láttál????????
2013. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feldobtad az estém!!! Köszönöm!!! :DDDDD
2013. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Öhm... hacsak nem tükörrel a lábad között gyantázol... amit láttál, az nem a szűzhártya volt...
2013. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Végén néztem meg kíváncsiságból tükörrel, akkor meg volt, de most sokkal mélyebb a lyuk a két szeméremajkam között.
2013. okt. 3. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Megvan az még. Sztem nem azt láttad.
2013. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amugy nem azért hogy kötözködjek de a szűzhártya magátol is átszakadhat ha nagyobb űtés vagy erőkifejtés miatt szűkűl össze a hüvely. Ilyenről már hallottam :D
2013. okt. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de ha átszakad, akkor is látszik a nyoma, illetve van vér.
2013. okt. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!