Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Surgos! Fajdalmas szuro...

Surgos! Fajdalmas szuro viszketes mitol lehet?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete voltam nogyogyasznal mivel volt egy Gardnerella fertozesem , kikezeltuk a parommal nem is volt semmi gond tegnapig. Elkezdtem erezni ezt a fajdalmas viszketo erzest , viszont nem ugy viszket , hogy feltetlenul muszaly megvakarnom inkabb fajo erzest erzek , partnercsere nem tortent , viszont lehetseges ,hogy a muszalas fehernemutol vagy az illatositott toalett papirtol vagy a tusfurdomtol, vagy netan a parnetnerem kormei serhettek fel odalent ?

2013. nov. 13. 10:20
 1/5 automatakoktel ***** válasza:
Gardnerellát antibiotikummal kezelik?
2013. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos , en kaptam ra Doxicilint es Metronidazolt illetve huvelykuppot aminek mar nem emlekszem a nevere. Parom is szedte a Doxicilint es a Metronidazolt 5 napig tartott a kura es a huvelykuppokat tovabbi 5napig szedtem, biztosan Magyarorszagban is kaphatoak ezek a gyogyszerek
2013. nov. 13. 13:27
 3/5 automatakoktel ***** válasza:
Nézem igen ezek antibiotikumok. Merthogy ezek hatására gyakran lesz az ember candidiázisos. A hüvelygombát könnyen tudod kezelni élöflórás yoghurtos tamponnal. Azonban valószínüleg a gyomrodban is túlzottan elszaporodtak a gombák.
2013. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es akkor mi a teendo?
2013. nov. 13. 17:17
 5/5 automatakoktel ***** válasza:

Elnézést hogy csak most válaszolok.


Ha a gyomrodban is probléma (ahogy azt én gondolom) és szeretnéd orvosolni, akkor eddig az egyetlen megoldás amit ismerek az egy protocol amit Marvin Lee Robey dolgozott ki. Ehez vásárolható a candid-x terméke, de akár külön is beszerezhetöek a hozzávalók.


Le tudod tesztelni otthon magad olyannal hogy candida köpetvizsgálat. Ha erre így rákeresel megtalálod.


Lenti viszketésre meg a yoghurtos tampon teljesen jó. Nemtudom fontos e hogy élöflórás legyen.


Remélem tudtam segíteni.

2013. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!