Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anabolikus szteroid májkárosít...

Anabolikus szteroid májkárosító hatása?

Figyelt kérdés
A párom és én is anabolikus szteroidokat szedünk, mivel a testépítés szerelmesei vagyunk. A legtöbb készítmény májkárosító hatása közismert, ezért májvédő készítményt is szeretnénk szedni. Az eddigieknek több mellékhatásával találkoztam, ezért most az Epanormot próbálnánk ki. Tapasztalatok?

2013. nov. 13. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Anabolikus szteroidokat szedsz, de a májvédő szer mellékhatásai miatt aggódsz?

Noooooormális?

2013. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemcsak a májadat károsítja, hanem a veséd is el fog szállni tőle egészen biztosan! Apám főorvos a dialízis állomáson, tudna neked mesélni az anabolikus szteroidok mellékhatásairól. Gondolom teszel rá (még), különben nem csinálnál ekkora ostobaságot. Nem fogsz sokáig gyönyörködni a tested szépségében. Ha nincsen szerencséd, akkor a keringésre ható mellékhatásokat sem úszod meg. Tudom mit beszélek, 10 évet sportoltam intenzíven. Az egyik társunkat 28 évesen temettük (szedte a szereket)... sok szerencsét!
2013. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sajnos, ha tagadjuk ha nem, az tény hogy testépítők szednek szteroidot.... Legalább neki van annyi esze, hogy gondol egy kicsit a májára is. Ha jó tudom a máriatövis és benedekfű tartalmazó szerek elég jól méregtelenítenek. De nyilvánvalóan az lenne a legjobb ha leállnátok a szteroiddal ....
2013. nov. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 motorossrac válasza:
Én már szedtem Epanormot, mert egy vérvétel során kiderült, hogy valamilyen májfunkciós eredményem rossza lett. Fél évig szedtem, és rendbe jött. Bár sosem értettem, hogy valaki hogy lehet olyan hülye, hogy minden szart beszed a nagyobb izmokért... Utólag meg sírhatsz majd az egészségedért, mikor negyven évesen szívrohamot kapsz, meg ki kell cserélni a vesédet. Gratulálok....
2013. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!