Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez egészséges folyás?

Ez egészséges folyás?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 14. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez méhnyaknyák, nem hüvelyi folyás, de igen, normális.
2013. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! A 3. kép is egészséges? Olyan nehéz elhinni. Mondjuk nekem is pont ugyanígy változik végig minden hónapban. Akkor ez normális? Mert én dokihoz akarok vele szaladgálni, de aztán láttam, h ez ilyen s nem minden nő éli meg minden lépcsőjét. Most mesi után itt tartok. [link]

Neked is ilyen a méhnyaknyákod?

2013. nov. 14. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Visket? Büdös? Olyan nagy mennyiségű, hogy már idegesítő?

Ha nem, akkor jó eséllyel semmi bajod.

A méhnyaknyák ilyen. A hormonok hatására a ciklus során változik.

Peteéréskor takonyszerűen nyúlós, a terméketlenebb időszakban krémes vagy ragadós.

Minden egészséges nőnek így változik a nyákja a ciklus során.

2013. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem viszket, nem büdös, viszont picit sok, de mindig ilyen volt. Sajnos kell a kisbetét, de nagyon nem akarom viselni, egyrészt mert hajlamosít a fertőzésekre, másrészt a minőslgi drága egy hónapra, 2-3000 elmenne csak erre egy hónapban.
2013. nov. 14. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:
egyltalán nem okoz fertözést a betét és vannak nagyon olcsó tisztaságik. Nem csak a márkás a legjobb és mensinél fontos és van különbség de azért egy folyásnál nem számit ugy. Minél nagyobb kiszerelést veszel annál olcsobb. nem hiszem hogy napi 5-öt elhasználsz ha igy lenne akkor kerülne kb ennyibe. Az 50 db-os kb 600Ft.
2013. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!