Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Biztos hogy hüvelygombám van?...

Biztos hogy hüvelygombám van? Vagy fertőzésem?

Figyelt kérdés

Nektek teljesen makulátlan a puncitok? Úgy értem soha nem jön belőle semmi meg ha nem fürödtök 2 napig, nem lesz illata?

Nekem is be szokott túrósodni a puncim, (ha reggel fürdök estére olyan) és alapjáraton folyásom is van (változó hogy milyen, és mennyi) nem mosom semmi intim löttyel, csak tiszta vízzel.

Megkérdezném, hogy mit csináljak, mert idegesít, de mindenki azt mondaná hogy 'fertőzés, orvos!'. Az a helyzet, hogy nem hogy a gyakorikérdések nem segített nekem, de az orvos sem. Többször is voltam nőgyógyásznál (többnél is!), kenetet is vett, azt mondta semmi bajom nincs. Most akkor kinek higyjek? Próbáltam canestent, betadint, szénhidrátszegény étrendet, hüvelyflóra visszaállító cuccokat, kefírt, nem változott semmi. Várom a véleményeket. Lehet hogy igazából nem is vagyok beteg? Vagy soha ne számítsak már változásra?



2013. máj. 12. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha orvos se tudja mi a bajod, akkor itt sem fogja senki tudni látatlanban.
2013. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy épp az a baj, hogy úgy használtad a Canestent, hogy nem volt gombád. Első voltam.
2013. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az utolsót el ne hidd!!!
2013. máj. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Canesten combit használtam és tökéletesen segített.

kb 2 éve volt, azóta se jött elő!

2013. máj. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én meg próbáltam, és nem múlt el, de köszönöm, a link is hasznos volt. :)
2013. máj. 15. 08:27
 7/10 anonim válasza:
0%
Omg... Te 2 napig nem fürdesz? Ne csodálkozz hogy tiszta gomba meg túró vagy lent ha ennyire igénytelen vagy.
2013. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor a németek akik 1 héten egyszer fürdenek azok mind ilyenek?: D amúgy meg az embernek kéne hogy legyen egy természetes védekezőrendszere, a túl sok mosdás sem túl jótékony. De nem mondtam hogy 2 naponta fürdök, van mikor 1 nap többször is. Ez csak példa volt, de azért kösz
2013. máj. 25. 19:04
 9/10 anonim válasza:
0%

Honnan az anyámból vetted hogy a németek heti 1* fürdenek?:D cicám németországban élet, és gusztustalanbak tartják azt aki minimum napi 1* nem fürdik.... Atya ég... Amikor menstruálsz akkorsem fürdesz napokig?! Miféle nő vagy te? Ráadásul nyàron amikor izzadsz??? Vagy hogy tudsz koszosan büdösen lefeküdni este az ágyadba?! Mi vagy te cigó?! Atya ég ne csodálkozz ha viszket itt is ott is, azért nő létedre tisztában lehetnél az alapvető higiéniával!

(Csak úgy mellesleg amiről azthiszed hogy igazad van: egy kisgyermeknek-akinek ugye még nem alakult ki a természetes vèdekezőrendszere teljesen- nem egészséges ha teljesen steril körülmènyek közt él, mert idősebb korára a szervezete nem nyújt majd megfelelő védelmet a baktérium és vírus okozta megbetegedések ellen.... De ez sem azt jelenti hogy a gyereket nem fürdetik naponta! És ezt a németek is tudják.....)

Fuh menj el nőgyógyászhoz.

2013. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt természetes hüvelyi folyásnak hívják. Ha áttetsző, színtelen, szagtalan, nem habos, nem darabos, akkor minden rendben van, rengeteg nőnél normális.
2014. ápr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!