Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felelőtlenség édesanyámtól,...

Felelőtlenség édesanyámtól, hogy eddig nem vitt el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok (még gimnazista), fél éve élek szexuális életet, és annak ellenére, hogy többször is szóba került, hogy elmegyünk együtt, nem vitt el eddig.

Nekem lennének kérdéseim, meg azért nem ártana egy általános kivizsgálás sem. Menjek el magamtól egy állami dokihoz, vagy erőltessem a dolgot jobban anyámnál?



2013. nov. 14. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyedül is mehetsz.
2013. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne anyukádtól várd, hogy elvigyen. Felnőtt nő vagy (papíron), el tudsz menni egyedül is.
2013. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha 18 évs vagy, akkor mostmár a te felelőtlenságed. Amúgy se vagy már gyerek, hogy anyuci vigyen orvoshoz.
2013. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

hát ideje volna önállónak lenni

már rég elmehettél volna egyedül is...

2013. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Az szép kúrni tudsz de ahhoz nincs eszed hogy lemenj orvoshoz gratulálok!
2013. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Mièrt anyukàdra hàrítasz, ha elèg felnőtt vagy a szexhez akkor a nőgyógyàszhoz is. Nem èrtem mièrt neki kellene elvini. En szüzen es 16 èvesen el tudtam menni egyedül mikor problèmàt eszleltem.
2013. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de nem tudom mivel szolgáltam rá a kioktató hangnemre.

Függetlenül a válaszoktól, ha nekem lesz lányom, én el fogom vinni 15-16 éves korában legkésőbb, szerintem ez a szülő felelőssége is, hiszen mégsem csak a torkát nézi meg a kedves dokibácsi.

2013. nov. 14. 17:31
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem hárítok édesanyámra, mindössze kíváncsi voltam, hogy ez másoknál hogy alakult, kaptak-e segítséget. Én szerencsés vagyok, minden ilyesmiben eddig úgy érzem kaptam, ezért szokatlan ez a helyzet számomra. De köszönöm, most átértékeltem az életet.
2013. nov. 14. 17:36
 9/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én nem kioktatni akartalak, de tényleg legalább el kellett volna beszélgetni Veled Anyukádnak, hogy mikor kell menni nőgyógyászhoz, és mi fog ott történni.
2013. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem mai napig nem mondta el pedig 28 vagyok, vannak nők akiknek ez túl intim, nincs ezzel baj a mai vilàgban könnyű informàcióhoz jutni.
2013. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!