Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 éves vagyok és szeretném...

Gerda0701 kérdése:

11 éves vagyok és szeretném kipróbálni a tampont. Naturella van itthon ilyen kis picinek tűnik nekem bár nem tudom hogy mini-e. Ezt ajánlatos kipróbálni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 20:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja 1 éve meg van 1 hónap múlva a menstruációm (ezt elfelejtettem írni :) )
2013. nov. 14. 20:19
 2/6 anonim válasza:
0%
pónizz, és ne ilyeneken gondolkodj,ez nem normális 11évesen,szépen feküdj le aludni,és ez megsem törént jóéjt!
2013. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok kedves első válaszoló, remélem a saját lányod is így világosítod majd fel... :)

először győződj meg róla, hogy tényleg mini-e. Nyugodtan kipróbálhatod, én is eléggé az elején kezdtem, és soha semmi bajom nem volt. Akkor próbáld, amikor egész nap otthon vagy, hogy kitapasztald hogy meddig bírja, és hogy működik. Ja, és először a minit is a mensi elején próbáld

2013. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek úgyis minivel érdemes kezdeni. Próbáld ki, és majd meglátod, hogy hogy sikerül feltenni.
2013. nov. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Naturella tampontból ( ha jól tudom) csak normált és szupert gyártanak. De attól még nyugodtan próbálkozhatsz a normállal is. De ha fáj a felhelyezês, vagy nem akar sikeülni felhelyezni akk ne erőltesd
2013. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Naturellából már mini is van. Hát én azt hittem hogy jó lesz, de nem. Fel sem tudtam nyomni. Én azóta is ob-t használok, az könnyen felcsúszik, de abból is a normált. Szóval már lehet felmenne a naturella mini, de az ob-t nagyon szeretem, nem akarok váltani. 14/L
2013. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!