Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos köteles jelenteni a...

Az orvos köteles jelenteni a hatóságoknak, ha tudomást szerez arról, hogy a páciensét/betegét megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Nem merek emiatt elmenni nőgyógyászhoz! És eltitkolni semmiképp sem tudnám. És gondolom az anamnézisbe is bekerülne, hogy erőszak áldozata vagyok. Van valakinek erről tapasztalata?

2013. nov. 17. 10:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom pontosan, de azért lenne jó ha jelentené, hogy az a mocsok aki ezt tette Veled, hosszú időre börtönbe kerüljön, mert ez a legkevesebb, amit érdemel!!!
2013. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
Én ezen az egész procedúrán nem szeretnék részt venni. Elég nagy trauma ez nekem így is - első együttlétem volt - és biztos vagyok benne, hogy szét lennék szedve, és mivel már egy hete történt a dolog, és tárgyi bizonyítékom sincs, semmi esélyem sincs!
2013. nov. 17. 10:44
 3/73 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen köteles. Minden hivatalból üldözendő cselekményt köteles, ellenkező estben ő is bűnrészes.
2013. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tudom, hogy nagyon rossz lehet Neked ha pl. az eljárás során beszélned kell ilyen borzalomról, de annak a mocsoknak bűnhődnie kell! Sajnos így is csak nagyon enyhe büntetést kapna ahhoz képest amit érdemel! Meg hogy ha elítélnék, akkor más lánnyal nem tudná ezt megtenni!
2013. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
100%

Basszus! Trauma ide, vagy oda, de igenis álljál ki magadért! Nem egy megérdemelt pofonról beszélsz amit nem viszonoz az ember...

Szar érzés, fájó stb de ne érezd magad ez miatt olyannak akinek rejtőzni kell. Csapj az asztalra, állj fel és igenis beszélj azzal akivel kell erről, ne a másikat nézd aki megerőszakolt. Az se téged nézett!

2013. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
100%

Annyira sajnalom ami veled tortent. :(

Foleg igy, h elso volt.

Mindenkepp meg kellene nezetned, nehogy terhes legyel!

En szemely szerint semmikepp sem hagytam volna, h megussza egy ilyen gerinctelen fereg, mar csak azert sem, h massal ne tudja megcsinalni. (A jo q.rv..a anyjat az ilyen feregnek, en biztos kettevagnam a farkat es besoznam, de jol fe.lb@.z*tam magam)

2013. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 clint válasza:
54%

van egy ötletem:

ha pesti vagy írd le ki volt és elbeszélgetek én vele....

többet nem fog megerőszakolni senkit...

milyen világ ez?

2013. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
Felhívtam egy ügyeletet, kötelesek jelenteni a rendőrségnek...
2013. nov. 17. 10:53
 9/73 anonim ***** válasza:
Csaladtag, rokon esetleg ismeros az illeto? Azert hezitalsz?
2013. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
Nővéremet is megerőszakolták, ő is a homokba dugta a fejét. 12 év telet azóta, de még most is zokog, ha rágondol és utálja magát, amiért anno nem lépett semmit.
2013. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!