Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos köteles jelenteni a...

Az orvos köteles jelenteni a hatóságoknak, ha tudomást szerez arról, hogy a páciensét/betegét megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Nem merek emiatt elmenni nőgyógyászhoz! És eltitkolni semmiképp sem tudnám. És gondolom az anamnézisbe is bekerülne, hogy erőszak áldozata vagyok. Van valakinek erről tapasztalata?

2013. nov. 17. 10:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 A kérdező kommentje:
Egy barátomnőmnek, aki lelkész, elmondtam, és ő is azt mondta, szóljak az ottani vezetőknek, de amíg nem látok rá, mit is tennének, én addig ezt nem teszem meg... Nem akarom, hogy kiutáljon a gyülekezet engem is.
2013. nov. 17. 20:26
 32/73 anonim ***** válasza:
100%

Mért utálna ezért ki a gyülekezet?Vagy ha kiutál ezért,akkor biztosan hozzájuk akarsz egyáltalán tartozni?

Honnan vagy biztos benne ,rá fogsz tudni látni a folyamatra?


Ember tervez , Isten végez.

2013. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Miért nem akarod, hogy az a mocsok bűnhődjön? Miért véded ennyire? Nem is erőszak volt?
2013. nov. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
És ha megteszi veled még egyszer?
2013. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 A kérdező kommentje:
Nagyon ingoványos elindulni egy olyan úton, mint ez. A terapeutám és az egyik lelkészem is tud a történtekről, nyilván mellém tudnának állni, de ti nagyon könnyen veszitek ezt az egészet! Rendőrség, kihallgatások, újra és újra elmondani, vizsgálatok... És rengeteg rengeteg idő. Esélyem nem lenne gyorsan túllépni a dolgon, ha hivatalos útra terelném az ügyet. Így is nagyon szorongó, gátlásos lány vagyok, nem tudok kiállni magamért.
2013. nov. 18. 08:36
 36/73 anonim ***** válasza:
De meg kell akadályozni, hogy ilyen akár Veled még egyszer, akár más lánnyal megtörténjen, és ehhez az kell, hogy feljelentsd azt a mocskot!!! Az ilyen "ember" nem érdemel bocsánatot!!! Megint az első voltam.
2013. nov. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek minden nőtársam nevében, de én erre képtelen vagyok!
2013. nov. 18. 09:08
 38/73 anonim ***** válasza:
100%

Ez pedig egy remek lehetőség, hogy igenis megtanulj kiállni önmagadért.Lehet, hogy mélyen fájdalmas élethelyzetet kaptál a Sorstól-de nem véletlenül.

Ha ezt nem léped meg ,saját magaddal bánsz el kegyetlenül.

2013. nov. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 A kérdező kommentje:
Segítsetek, milyen vizsgálatokat kérjek a nőgyógyásztól? Sosem voltam még, nem tudom, hogyan működik ez, mi a menete.
2013. nov. 18. 11:01
 40/73 anonim ***** válasza:
Elmondod, hogy mi történt, a többit már tudja az orvos.
2013. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!